Krynica Morska działka inwestycyjna


Krynica Morska działka budowlana

1- Działka budowlana inwestycyjna w Krynicy Morskiej

Nieruchomość położona jest w centrum Krynicy Morskiej, nad samym Zalewem Wiślanym. Działka przeznaczona jest pod zabudowę mieszkaniowo - usługową, posiada aktualny plan zagospodarowania przestrzennego i jest uzbrojona.  Powierzchnia nieruchomości to 6180m     (32m x 194m).                W najbliższym sąsiedztwie nieruchomości znajduje się centrum noclegowo - wypoczynkowe Krynicy Morskiej, przystań jachtowa oraz wiele obiektów przyciągających w sezonie letnim (jak i zimowym) tysiące turystów.  Działka w planie miejscowym  jest  podzielona na dwie działki.

Jeśli poszukują Państwo atrakcyjnej nieruchomości w stolicy letniego wypoczynku, ta oferta jest skierowana specjalnie do Państwa.

KRYNICA MORSKA HOTELE,TU ZBUDUJESZ DWA KOMFORTOWE HOTELE PRZY PORCIE JACHTOWYM NAD SAMYM ZALEWEM WIŚLANYM.

 

OPISANA DZIAŁKA ZLOKALIZOWANA JEST NA DOLE ZDJĘCIA PO LEWEJ OD PORTU JACHTOWEGO.

2- Hotel - Nowo budowany czterogwiazdkowy hotel w Krynicy Morskiej

Hotel położony jest w Krynicy Morskiej, otoczony lasem sosnowym, ok. 60m od plaży. Inwestycja rozpoczęła się w 2008r., planowany termin jej ukończenia to rok 2015. Hotel ok 6 000 m2 , działka 4900 m2.

3- Pensjonat Willa - komfortowy pensjonat w centrum Krynicy Morskiej

Pensjonat zbudowany został w 2004 roku. Usytuowany jest w kompleksie pensjonatów w samym centrum Krynicy Morskiej. W swojej ofercie posiada pokoje jednoosobowe, dwuosobowe, trzyosobowe, czteroosobowe . Czteroosobowe studia oraz tanie pokoje na poddaszu. W pensjonacie znajduje się samodzielna kuchnia, a w bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się parking. Dogodne usytuowanie, w centrum Krynicy Morskiej, oraz walory pensjonatu są gwarancją dużej liczby gości nie tylko w sezonie.

Zapraszam do zapoznania się z galerią obiektów. Wszelkie pytania mogą Państwo kierować przy pomocy formularza kontaktowego w zakładce Kontakt

Jan Romaniuk

+ 48 601 662 725

 

KRYNICA MORSKA  NOCLEGI